ZIELONE ŚCIANY – TWÓJ SPOSÓB NA ORYGINALNE WNĘTRZE

Ogród wertykalny (inaczej zielona ściana) to nowoczesny pomysł na uzupełnienie wnętrza. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że stworzenie jej z naturalnych roślin jest mocno problematyczne – ciężko utrzymać ją w dobrej kondycji, należy zapewnić system nawadniania i odpowiedni dostęp do światła słonecznego. Nie zapominając również o tym, że utrzymanie jej jest bardzo kosztowne. Wiele z nich kończy się uschnięciem i koniecznością zdemontowania.

Z pomocą przychodzimy my – proponując sztuczne zielone ściany ze starannie wyselekcjonowanych sztucznych roślin, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. W swojej ofercie mamy zarówno gotowe maty, jak i możemy stworzyć je z indywidualnie wybranych pojedynczych roślin, typu: bluszcze, paprocie, kwiaty, liście monstery, filodendrona i wiele innych. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej koncepcji.

Tego typu ogród wertykalny to inwestycja na lata. Nasze produkty są pokryte środkiem antystatycznym, dzięki czemu tak łatwo nie osiada na nich kurz – to wielkie ułatwienie. Dodatkowo zielone ściany wykonane ze sztucznych roślin eliminują wysokie koszty związane z wykonaniem nawadniania i pielęgnacji.

Nasze produkty to również eliminacja alergenów, które w przypadku naturalnych ścian mogą być wyjątkowo uciążliwe dla niektórych osób. Warto o tym pamiętać planując ogród wertykalny w hotelu, restauracji, salonie kosmetycznym lub biurze, gdzie przebywa codziennie mnóstwo ludzi.

Realizując swoje projekty, zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby Was – naszych Klientów, którzy decydując się na zakupy w naszym sklepie wykonujecie pierwszy krok zaufania. Dlatego dziękujemy Wam za możliwość wykonania każdego projektu i prosimy i czekamy na więcej.