FIGURY POKRYTE TRAWĄ SYNTETYCZNĄ

Szukasz recepty na ciekawe zagospodarowanie otwartej przestrzeni? Lubisz, kiedy wokół dużo się dzieje? Chcesz przyciągnąć spojrzenia czymś oryginalnym zarówno dzieci jak i dorosłych? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Poznaj jedyne w Polsce Figury pokryte trawą syntetyczną.

Co to za produkt? 

Nasze figury to produkty przyjazne dla środowiska. Są one pozbawione szkodliwych związków, takich jak kadm czy ołów. Dobrze radzą sobie w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, gdyż posiadają otwory drenażowe odprowadzające wodę, a także są pokryte powłoką chroniącą przed promieniowaniem UV.

Dostępne kształty

W naszym asortymencie znajdują się figurki zarówno małych jak i dużych zwierząt, tj.: króliki, wiewiórki, niedźwiedzie, słonie i żyrafy oraz wiele, wiele innych.

Do wyboru posiadamy również wiele figur przedstawiających obiekty architektoniczne, ludzi, dinozaury, grzyby, samochody i instrumenty muzyczne.

Dysponujemy także meblami ogrodowymi: ławkami, pufami, leżakami i obiektami do zabawy dla dzieci.

Co jeśli chce coś innego? 

Jeśli potrzebujesz figurki o nietypowym kształcie, którego nie ma w naszym katalogu nie spuszczaj głowy. W naszej firmie istnieje możliwość wykonania figury w dowolnej, wybranej przez Ciebie formie.